משלוחים והובלה

אנו שמחים לאפשר בחנות "אתר " משלוחים למרבית ארצות העולם.

כמו כן אנחנו תמיד נהיה נכונים לאפשר ללקוחותינו שירות מעולה עם ערכים נעלים.

אנו נצמח , נתפתח ונענה על צרכי הלקוחות, נדאג להביא את ערכי השירות שלנו לדרגה הגבוהה ביותר וכל זאת בכדי שאתם תוכלו להרגיש בנוח להזמין באתר ולקבל משלוח בכל מקום בעולם .

 איך אתם משלחים את החבילות?

מרבית החבילות והמוצרים נשלחים ישירות ממחסני הספקים בסין, דרך EMS באמצעות הדואר הסיני אל הדואר בישראל.

באתר קיימת אפשרות למשלוחים מהירים בתשלום נוסף של 20 ש"ח אשר מקצרת את תהליך ההמתנה לחבילה במספר ימים (כפי שמתואר בכל מוצר ומוצר)

משלוח זה אף הוא נשלח דרך הדואר האווירי בשיתוף פעולה עם דואר ישראל.

האם אתם מספקים משלוחים לכל העולם ?

כן, אנו מספקים משלוחים ליותר מ-200 ארצות בעולם , אם אין באפשרותינו לספק למקומות האחרים וברצונכם לרכוש מוצר ולשלוח לשם, אנא צרו עימנו קשר דרך CONTACT US

כך שקיימת בפניכם האפשרות להזמין עבור כתובת אחרת (מתנה/ סיבה אחרת) אפילו למקום אחר בעולם .

מה לגבי מיסי נמל ומכס ?

אין באפשרותינו להיות אחראים למיסים אשר יונהגו בכל ארץ אליה אנו משלחים את החבילות, תוך כדי רכישתכם ב"אתר" הינכם מאשרים את ידיעתכם כי יכולות להיות עלויות נוספות (בגין מכס/מיסים/אחר )

כמה זמן ייקח לחבילה להגיע?

זמני ההגעה של החבילות תלויות במוצר וביעד אליו הוא יישלח, במרבית המוצרים ניתן לראות את הערכת הזמן המיועד להגעה הן בחבילות חינם והן בחבילות המהירות יחסית בשילוח מיוחד (בתוספת תשלום של 20 ש"ח ) .

האם אתם מספקים מספר מעקב ?

כן, הינכם אמורים לקבל מייל המאשר את יציאת החבילה לדרכה עם מספר מעקב אותו יהיה ניתן לבדוק באינטרנט, כל ההנחיות למעקב יהו באימייל הנ"ל, אם לא קיבלתם את האימייל תוך 10 ימים מהזמנתכם אנא צרו עימנו קשר דרך  CONTACT US  .

אנו נבדוק את העניין ונטפל בו בצורה הנאותה ביותר .

מספר המעקב שלי מחזיר את ההודעה : “no information available at the moment” ?

במספר חברות שילוח לוקח מעט זמן עד אשר מעובדים פרטי החבילה והמעקב ולכן ברצוננו לבקש מכם את סבלנותכם כ- 7 ימים נוספים לאחר קבלת ההודעה, אם עדיין אין באפשרותכם לעקוב אחר החבילה נא צרו עימנו קשר דרך CONTACT US  אנו נטפל בנושא במהירות האפשרית .

האם המוצרים שהזמנתי יגיעו בחבילה אחת ?

מבחינות לוגיסטיות שונות של היצרנים, במקרים בהם הזמנתם יותר ממוצר אחד בהזמנה אחת. אנו מאמינים כי יש סיכוי שהזמנתכם תישלח בחבילות נפרדות.

לשאלות אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר דרך CONTACT US

back to top
למעלה
error:

עגלת קניות

×